Nový školní rok

02.09.2019

...Přijímáme, vítáme a těšíme se na všechny nové žáky. Naše škola je v České Lípě. Výuka probíhá nejen v areálu psí školy, kde je k dispozici parkování, ale i ve městě. Lekce jsou možné podle domluvy ve všední dny i víkendy od 8 do 20 hodin.

V naší škole nemáme věkové omezení. Těšíme se na štěňátka, dospělé i starší psy (současně nejstarší je desetiletý Ernie ). Rasa psa nebo původ nehraje roli. V našich očích jsou si všichni rovni😊.

Potkáte u nás psy od malých (současně je nejmenší čivavák Dixí) po největší (bernardýn Vašík, kterému konkuruje doga Argo).

Naučíme Vás, jak svému psovi lépe porozumět, a aby Vás poslouchal. Pomůžeme Vám najít ke svému psovi cestu, aby byl milým a bezproblémovým společníkem při Vašich aktivitách a společně stráveném čase. Jde nám o to, aby lekce bavily nejen pejsky, ale i Vás, majitele a zákazníky našich kurzů. Snažíme se vymýšlet stále nové zpestření výuky, hledáme nové výzvy. Cílem lekce není pouze cvičení, ale aby zákazník chápal, co dělat a proč.

I v novém školním roce pro Vás máme spoustu aktivit. Jak pro nové zákazníky, tak pro stávající. Čekají Vás socializační procházky, cvičení ve městě, různé skladby skupinek a především individuální lekce.

Výuka probíhá v uvolněné a příjemné atmosféře. Chodí k nám lidé s různými zájmy, ale všechny spojuje jedno - láska k jejich psovi či psům a chuť se jim věnovat.

Pokud se k nám chcete přidat, máte možnost. Vše začíná zápisem, na který přijdete se svým psem. Popovídáme si, poznáme se, povíte mi Vaši představu a já zase řeknu, co pro Vás mohu udělat. Pak už je rozhodnutí na Vás.
 

A na závěr jedna zajímavost ze světa. Když se norská cvičitelka psů (Turid Rugaas) zeptala frekventantů, kteří navštěvovali její kurzy, co by chtěli naučit své psy, byla první odpověď na seznamu "chodit hezky na vodítku. Další v pořadí bylo "přestat skákat na lidi"," přijít na zavolání", a pak následovala spousta dalších věcí. Nicméně chodit hezky na vodítku s přehledem vítězilo.

Ano, někdy člověku, který má psího kamaráda, stačí ke štěstí, když pes chodí hezky na vodítku!