Jarní kurzy v plném proudu

03.04.2019

Přijímáme štěňátka i dospělé psy! Možnosti individuálních a skupinových lekcí. Cvičíme víkendy i všední dny, dopoledne/odpoledne/večer vše podle domluvy.

Přestaňte si už říkat, že to špatné chování vašeho psa určitě už brzo přejde a začněte pro to něco dělat. Vše se dá řešit , tak na nic nečekejte a udělejte první krok a s tím ostatním už Vám pomůžeme.

Na všechna štěňátka se už moc těšíme. Důležité je, aby měl pejsek za sebou všechna tři očkování, byl chráněn a můžete začít. Čím dříve se štěňátkem začnete, tím lépe. Majitel by měl své štěňátko socializovat. Pejskovi se formuje povaha a to znamená, že by měl mít co nejvíce zážitků a zkušeností. To vše do 16. týdne života. Štěně se rychle a dobře učí a při správném cvičení si nestačí vytvořit zlozvyky. V tomto věku je nejlepší začít pokládat základy k přivolání. Většina štěňátek si v počátku svého nového páníčka hlídá, majitel se nechá ukolíbat, že je vše v pořádku a na přivolání nepracuje. Toto se však postupem času nenápadně vytrácí, jak pes poznává nové podněty.  Proto je dobré nechat si poradit a výchovu nepodcenit. 

Kontakt:

Tel: +420 608 299 961

Email: azskola@vychova-psa.cz