Přejeme krásné, pohodové a hlavně klidné prožití vánočních svátku.

Těšíme se na štěňátka a na dospěle psy. Na velké i malé. Těšíme se na individuální lekce i skupinky. Na cvičení v Psí škole a na procházky městem. Těšíme se na rady, vysvětlování a učení. Na hračky a pamlsky. Těšíme se na všední dny i víkend.

Květnová socializační procházka se konala po delší pauze a v krásném počtu . Všichni si užili přátelskou atmosféru a krásné počasí , pejsci měli radost z koupání a blbnutí s psími kamarády na louce . Majitelé si zase potrénovali poslušnost pejsků v neznámém prostředí kde bylo velké množství rozptýlení, lidí, psů, dětí, cyklistů ...

Smyslem výcviku psa je, aby pes byl ovladatelný a zvladatelný v podmínkách kde má rozptýlení. Vnímal majitele a chtěl s ním spolupracovat.

Důležitou částí výcviku psa v Psí škole jsou individuální lekce. Při této výukové části se Vám trenér plně věnuje a krok po kroku s Vámi probere, jak při učení svého psa postupovat. Majitel dostává základní teoretické informace a učí se jak s nimi pracovat a jsou mu vysvětleny, aby je především chápal. Přesto každý kurz nemůže probíhat stejně, je...

Angi, Dory, Argo, Ami, Eli, Fox, Stela, Rexie, Abby, Laura, Baily, Beka, Jessi, Leila, Dany, Rocky, Tedy, Yuky, Baily, Cassi, Eli, Mia, Dobby, Ernie, William, Semi, Atos, Barča, Endy, Enie, Ursi.

Krásné prostředí Sloupu v Čechách, příjemné podzimní počasí a kolektiv, který spojuje láska ke psům a osmadvacet domácích mazlíčků. Těchto pár věcí zajistilo další perfektní socializační procházku.

Další podzimní socializační procházka je za námi . I tentokrát bylo krásné počasí a dobrá nálada . Pejsci i majitelé potrénovali poslušnost ve velkém kolektivu psů a v novém neznámém prostředí . Což samozřejmě skvěle zvládli a ti nejposlušnější pejsci dostali za odměnu i pusu .

Jako rozloučení s létem jsme v Psí škole uspořádali další socializační procházku. Opět jste nám vyrazili dech svým zájmem. Jsme nadšení rekordní účastí a baví nás, že Vás naše akce baví. Často se procházka stává výletem a relaxem pro celou rodinu . Nejvíce nadšení však byli psí parťáci. Díky velkému počtu a různorodosti plemen byl název...