Školka pro štěňátka

Moment, kdy si člověk přivede domů štěňátko, je vždy velká událost pro všechny členy rodiny i pro štěňátko samotné. Pejsek opustil svou mámu, sourozence a čeká ho život v novém domově.  Rodina právě přišla k novému přírůstku a to přináší jisté změny. Dá se říct, že následující týdny jsou jedny z nejdůležitějších ve výchově pejska. Majitel má možnost  správným vedením a přístupem položit dobré základy pro budoucí chování psa v nejrůznějších situacích. Je to moment, kdy opravdu můžeme mluvit o výchově. Pro pejska je vše nové a teprve zjišťuje, jak na různé věci reagovat. Nový majitel psa, který nemá zkušenosti, může zvolit nevhodný způsob výchovy a o několik měsíců později začít řešit zlozvyky a problémové chování, kterému by šlo snadno předejít. 

V kurzech zaměřených na štěňátka cvičíme zábavným způsobem a motivací na pamlsky a hračky. Zaměřujeme se na vytvoření správného kontaktu s Vaším psem a také na způsob, jak začít učit pejska přivolání od lidí či psů. Štěňátka si osvojují  základní povely jako je sedni, lehni, vstaň i když mají kolem sebe věci, které je rozptylují. 

Naučíme Vás, jak seznámit štěňátko s vodítkem a jak ho začít vodit, aby to pro něj nebylo stresující.

Důležitý je i způsob, jakým přistoupit k socializaci svého štěňátka a jak ho zařadit mezi ostatní psí kamarády.

Kurz pro štěňátka není jen o povelech. Dostanete praktické rady ve všech oblastech výchovy, o správné výživě, péči a celkovém soužití se psem.

Chcete začít s výchovou Vašeho štěňátka v Psí škole? Kontaktujte nás a domluvíme si osobní schůzku i s Vaším štěňátkem.

Kontakt:

Česká Lípa: +420 724 120 082

Litoměřice: +420 721 313 863

Email:
ceskalipa@vychova-psa.cz

litomerice@vychova-psa.cz

Více fotek zde