Jarní kurzy

14.04.2023

Přijímáme, vítáme a těšíme se na všechny nové žáky všech plemen, malé i velké, dospěle i štěňátka. Naše škola je v České Lípě. Výuka probíhá nejen v areálu psí školy, kde je k dispozici parkování a agility dráha, ale i ve městě v přirozeném prostředí. Lekce jsou možné podle domluvy ve všední dny i víkendy od 8 do 20 hodin. Jsou možné různé varianty kurzů. Individuální, skupinové, školka pro štěňátka, socializační procházky. Každému je na prvním setkaní vytvořen vlastní plán výuky, podle potřeb psa a majitele, aby výuka byla úspěšná.

Naučíme Vás, jak svému psovi lépe porozumět, a aby Vás poslouchal. Pomůžeme Vám najít ke svému psovi cestu, aby byl milým a bezproblémovým společníkem při Vašich aktivitách a společně stráveném čase. Jde nám o to, aby lekce bavily nejen pejsky, ale i Vás, majitele a zákazníky našich kurzů. Snažíme se vymýšlet stále nové zpestření výuky, hledáme nové výzvy. Cílem lekce není pouze cvičení, ale aby zákazník chápal, co dělat a proč.

Pokud se k nám chcete přidat, máte možnost. Vše začíná zápisem, na který přijdete se svým psem. Popovídáme si, poznáme se, povíte nám Vaši představu a my zase řekneme, co pro Vás můžeme udělat. Potom už je rozhodnutí na Vás.

Kontakt:

Česká Lípa: +420 724 120 082

Litoměřice: +420 721 313 863

Email:
ceskalipa@vychova-psa.cz

litomerice@vychova-psa.cz