Socializační procházka

14.02.2020

Angi, Dory, Argo, Ami, Eli, Fox, Stela, Rexie, Abby, Laura, Baily, Beka, Jessi, Leila, Dany, Rocky, Tedy, Yuky, Baily, Cassi, Eli, Mia, Dobby, Ernie, William, Semi, Atos, Barča, Endy, Enie, Ursi.

I přes ne úplně ideální počasí, kdy nebe vypadalo, že na nás každou chvíli spadne jsme si užili krásnou větrnou procházku. Pro majitelé psů to však nepředstavovalo překážku, aby si se svými psy užili skvělý den. 

Za každým z úvodních psých jmen se skrývá příběh, s kterým k nám jeho majitel zavítal. Stejně jako je člověk jedinečný, tak i každý jednotlivý pes je jiný. Proto i tyto příběhy jsou vždy odlišné a věřte že už jsem jich slyšel. Mám-li však shrnout všechny do jedné věty, všichni chtějí zpříjemnit život se svým psem. A to je to o co nám v Naší Psí škole jde. Podívejte se sami jak se to daří.

Při socializačních procházkách jde mimo jiné o dvě základní věci. Za jedno aby pes přišel do styku s jinými psy. Za druhé aby pes dokázal i v rozptýlení vnímat a spolupracovat se svým majitelem. Podle potřeby plnit povely jako netáhnout na vodítku,sedni, lehni, zůstaň, věnovat se majiteli při společné hře a přiběhnout na zavolání. Tyto dvě hlavní myšlenky jsou i základním kamenem naší Psí školy. 

Pes má jako druh různá využití. Nejčastější a to především v západním světe je společník člověka. To jsou naši klienti. Běžní lidé, kteří si pořídili psa a chtějí fajn společníka do života. Mají společnou jednu věc, svého psa zbožňují a chtějí pro něj jen to nejlepší a hlavně ten jejich pes je ten nejlepší:)).

    Už se těším i na Váš příběh.

:)

Na osobní schůzce se podíváme na Vašeho psa. Probereme Váš problém a navrhneme nejlepší možné řešení.