Děkujeme za projevenou důvěru v uplynulém roce, přejeme krásné svátky, pohodový závěr roku a do nového roku, ať každý vykročí správným směrem.

Přejeme krásné, pohodové a hlavně klidné prožití vánočních svátku.

Těšíme se na štěňátka a na dospěle psy. Na velké i malé. Těšíme se na individuální lekce i skupinky. Na cvičení v Psí škole a na procházky městem. Těšíme se na rady, vysvětlování a učení. Na hračky a pamlsky. Těšíme se na všední dny i víkend.

Květnová socializační procházka se konala po delší pauze a v krásném počtu . Všichni si užili přátelskou atmosféru a krásné počasí , pejsci měli radost z koupání a blbnutí s psími kamarády na louce . Majitelé si zase potrénovali poslušnost pejsků v neznámém prostředí kde bylo velké množství rozptýlení, lidí, psů, dětí, cyklistů ...

Smyslem výcviku psa je, aby pes byl ovladatelný a zvladatelný v podmínkách kde má rozptýlení. Vnímal majitele a chtěl s ním spolupracovat.

Důležitou částí výcviku psa v Psí škole jsou individuální lekce. Při této výukové části se Vám trenér plně věnuje a krok po kroku s Vámi probere, jak při učení svého psa postupovat. Majitel dostává základní teoretické informace a učí se jak s nimi pracovat a jsou mu vysvětleny, aby je především chápal. Přesto každý kurz nemůže probíhat stejně, je...

Angi, Dory, Argo, Ami, Eli, Fox, Stela, Rexie, Abby, Laura, Baily, Beka, Jessi, Leila, Dany, Rocky, Tedy, Yuky, Baily, Cassi, Eli, Mia, Dobby, Ernie, William, Semi, Atos, Barča, Endy, Enie, Ursi.